Więcej Klientów, Więcej Pasji, Więcej Wolności w Kilku Prostych Krokach...

 


Mieszko Kraus
Trener Sprzedaży i Biznesu

 

"Zdecydowałem się na Projekt Fascynuj i współpracę z Konradem, bo bezpośrednio dotykał mnie problem czasu, pieniędzy i klientów premium.

Kiedy zobaczyłem projekt na FB pomyślałem że przecież to wszystko dotyczy mnie. Tego że mimo iż poświęcałem wiele godzin na pracę i pomoc innym w ich własnych realizacjach, to efekt finansowy nie był adekwatny do mojej pracy i poświęcenia.

Zamiast klientów którzy dawali by mi satysfakcję pracy i satysfakcję finansową, trafiali do mnie klienci z którymi nie chciałem kompletnie pracować, a co najgorsze chcieli abym przeprowadził ich do złotej skrzyni za rękę i najlepiej "za darmo".

A teraz?! Teraz to ja decyduje do kogo chce trafić ze swoim przekazem i to za stawki premium. Dzięki konkretnej pracy z Konradem, przeskoczyłem z klasy średniej do naprawdę S- klasy. Zbudowałem Biznes warty nie 10k miesięcznie bo na tyle wyceniali go inni ale 50k miesięcznie bo na tyle wyceniła go skuteczność rozwiązywania problemów u konkretnej grupy klientów Premium, która cały czas się zwiększa."

"Konrad jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie marketingu i social mediów. Dostarczył mi niezwykle cennych wskazówek odnośnie marketingu, pozycjonowania i reklamy, które pomogły mi w wielu projektach. Jego uwagi i wkład pozwoliły mi spojrzeć na moje poczynania biznesowe z większej perspektywy, a to przełożyło się na świetne rezultaty po wdrożeniu wszystkich strategii zaproponowanych przez Konrada. Bardzo polecam."

 


Matt Franklin
Shark Tank Entrepreneur, Inventor, Video Producer


Jonathan Shaw
Specjalista Wellness dla Przedsiębiorców i Sportowców Autor książki "Dekodowanie Bólu"

 

"Zdecydowałem się na pracę z Konradem bo sam jest coachem i rozumiał moje położenie i przekaz, z którym starałem się dotrzeć do ludzi. Był najbardziej entuzjastycznym i pełnym pasji ekspertem biznesu jakiego kiedykolwiek spotkałem, i na każdym kroku czułem jego ogromną chęć pomocy.

Nie tylko całkowicie pomógł mi przetransformować mój wizerunek w sieci, jego nieocenione porady pomogły mi dokonać zmian na stronie i w kilku innych obszarach mojego biznesu. Dzięki tej pomocy z poziomu $3-4k/miesięcznie przeszedłem na poziom $30,000+ miesiąc w miesiąc przy ciągle rosnącej sprzedaży.

Konrad był również bardzo cierpliwy i krok po kroku kierował mnie przez cały proces gdy miałem gorsze momenty lub po prostu nie rozumiałem jak to wszystko ma działać. Wspaniale było przekazać cały marketing w ich ręce wiedząc że wszystko jest pod kontrolą."