3 Błędy w Komunikacji Niszczą Powoli Twój Biznes

Wyeliminowanie Tych 3 Błędów w Komunikacji z Klientami Przyczyniło Się Do Wzrostu Sprzedaży w Naszym Biznesie z 5-10 tys zł/miesiąc Do Poziomu 150 tys zł+/miesiąc 

W tym krótkim video pokażę Ci jak w kilku krokach odmienić sposób komunikacji z klientami żeby kupowali częściej, zostawiali więcej pieniędzy w twoim portfelu i jakich sytuacji wystrzegać się jak ognia!

Czego Się Dowiesz ?


Największy Błąd Jaki Popełniasz

Opowiem Ci o najbardziej opłakanym w skutkach błędzie, który popełnia 95% coachów, konsultantów, specjalistów i różnych biznesów, gdy próbują zdobyć nowych klientów. Dowiesz się również jak go uniknąć i zwiększyć dzięki temu ilość klientów.

W jaki Sposób Wyceniać Swoje Usługi

Po obejrzeniu tego materiału video będziesz dokładnie wiedzieć jak wycenić swoje usługi lub produkty i automatycznie pokazać klientom wartość TRANSFORMACJI jaką im dajesz. Pokażę Ci jak wysokość ceny wpływa na Twoją wartość w oczach klienta.

Najważniejsze Składniki Komunikacji 

Pokażę Ci jak komunikować swój przekaz i wartość swoich usług, żeby przyciągać tylko tych odpowiednich klientów, zmotywowanych i gotowych do zainwestowania w Ciebie i Twój produkt lub usługę od zaraz.

Konrad Górak

Przedsiębiorca, Strateg Biznesowy, twórca projektu "Sales Is LOVE" i jeden z międzynarodowych specjalistów w dziedzinie etycznej sprzedaży, premium pricingu i psychologii wyceny.

Spędził blisko 10 lat poza granicami Polski pracując u boku wybitnych ludzi z dziedzin sprzedaży, biznesu, marketingu i nowoczesnych technologii. 

Specjalizuje się w pracy z przedsiębiorcami, liderami biznesu, coachami, konsultantami i marketerami z całego świata, asystując im w tworzeniu ich własnych 6 i 7 cyfrowych biznesów i znacznego zwiększania dochodowości. 

Na co dzień uczy jak zdobywać więcej lepszych jakościowo klientów do swojego biznesu, jak skutecznie zwiększać ceny usług i produktów do poziomu "premium", jak sprzedawać w spójny i autentyczny sposób bez presji, ludziom, którzy rzeczywiście tego potrzebują i jak robić to wszystko nie poświęcając swojej wolności.

Zostaw swój email i obejrzyj BEZPŁATNE video

Gorak Training International LTD