“Jedynymi ludźmi są dla mnie Ci szaleni - oszaleli by żyć, oszaleli by mówić, oszaleli by być ocalałymi, pragnący wszystkiego w tym samym czasie. Ci którzy nigdy nie ziewają i nie rzucają banałami, ale płoną, płoną, płoną jak żółte rzymskie ognie eksplodujące niczym fajerwerki na tle gwiazd”

 

Czy wiesz co wywołuje fascynację w twoich klientach?

Dlaczego ich uwagę przyciągają tylko pewni eksperci, coachowie, konsultanci czy produkty a reszta jest im obojętna? 

Dlaczego w ich pamięci utkwiły tylko wybrane przekazy a o reszcie nawet nie pamiętają? 

Co sprawia że Ci sami klienci bardzo często nie są w stanie uargumentować swojej decyzji przy wyborze danego specjalisty? Ale coś sprawia że magicznie lgną do danej osoby.

Starożytni Persowie wierzyli, że Fascynacja może powodować śmiertelne schorzenia. W Konstantynopolu mieszkańcy wypisywali na ścianach domów fragmenty Koranu, aby ochronić swoje rodziny przed "złym okiem" fascynacji. Freud określił ją jako formę hipnozy. Nawet współczesny Webster’s Dictionary zawiera złowieszczą definicję, porównującą fascynację do czarów.

Jednak umiejętność fascynowania to nie czary ani hipnoza. Jest to narzędzie, które powinieneś opanować, by przejąć pełną kontrolę nad swoim życiem, swoją karierą czy biznesem. Chęć imponowania innym jest naturalną potrzebą, wypływającą z ludzkiej natury, w praktyce wymaga jednak nieco wiedzy.

Jak imponować aby stać się autorytetem w oczach innych? Jak odsłonić swoją wyjątkowość i zacząć na niej zarabiać? Jak prowadzić swój zespół i tworzyć struktury trwalsze niż rodzina? Jak sprzedawać żeby ludzie rzeczywiście chcieli kupować? Jak pokazać wartość swoją i swoich produktów bez poczucia wpychania komuś czegoś na siłę?

Fascynacja to najpotężniejszy sposób wpływania na proces podejmowania decyzji. To metoda skuteczniejsza, bardziej intrygująca i wciągająca niż marketing, reklama lub jakikolwiek inny sposób komunikacji. To ona pozwala pojawić się miłości i ogarnąć zakochanych. To fascynacja do nieznanego skłania Cię do zrobienia pierwszych kroków w Twoim życiu jako małego rocznego dziecka. To fascynacja sprawia, że do 3 w nocy siedzisz nad ulubioną książką. Lub pracujesz nad swoim projektem, który zmieni życie tak wielu osób. Jej brak jest zabójczy dla każdego biznesu.

Nasza rola w całym procesie to zbadanie i wyjaśnienie Ci wpływu fascynacji, której człowiek nie może się oprzeć. 

Wykraczamy poza marketing, zagłębiając się w czynniki behawioralne, socjologię, neurobiologię i antropologię ewolucyjną - a wszystko po to aby pokazać Ci jak zjednać sobie tłumy i stać się inspirującym specjalistą w twojej ukochanej dziedzinie, liderem kierującym wspaniałym zespołem czy przedsiębiorcą idącym to właściwą dla siebie ścieżką.

Nauczymy cię komunikować w taki sposób swoją wartość, aby poruszała emocje potencjalnych klientów, i trafiała głębiej do miejsca, w którym budzi się fascynacja.

Wszystko w prostej, zabawnej i niesamowicie szczerej i autentycznej formie. Bez owijania w bawełnę, prosto w samo sedno każdego problemu ze sprzedażą, marketingiem i rozwijaniem biznesu.

 

 

Zespół Fascynuj


Konrad Górak
Chief Executive Officer

Master Business Acceleration Mentor, Strateg Marketingowy, twórca projektu Fascynuj Polska i jeden z czołowych specjalistów w dziedzinie startupów na świecie.

 

Po usunięciu własnych blokad marketingowych i znalezieniu unikalnego przekazu awansował z zarabiającego 500 dolarów miesięcznie coacha w przedsiębiorcę który zbudował biznes z siedmiocyfrowymi zyskami w zaledwie kilka lat.

 

Obecnie specjalizuje się w pracy z przedsiębiorcami, liderami biznesu, coachami, konsultantami i marketerami z całego świata, asystując im w tworzeniu ich własnych 6 i 7 cyfrowych imperiów. Pomaga im w znalezieniu wyjątkowego przekazu i pokazuje jak obrócić wiedzę i doświadczenie w usługi i produkty, które inspirują i za które klienci z chęcią płacą.

 

Usprawnia systemy sprzedażowe i pokazuje jak stworzyć ofertę premium dla bardziej wymagającej grupy klientów. Temat wyceny usług i produktów to jego specjalność. Na każdym kroku pokazuje jak przekuć wyjątkowość tego co oferujesz w strategię cenową promującą system premium. 

 

W lutym 2015 roku został uznany za jednego z 10 najlepszych specjalistów w dziedzinie startupów na naszym globie. W tym samym miesiącu został także sklasyfikowany w pierwszej 50 najlepszych specjalistów marketingu, których warto obserwować na Twitterze.

 

Sam mówi o sobie:

"Spotkania ze mną nie są łatwe, wkurzam, rozśmieszam do łez, prowokuję, wyprowadzam ze strefy komfortu, mówię o tym co najbardziej boli.

 

Wierzę w to, że każdy musi stawić czoła swoim demonom, by móc ujrzeć tą właściwą drogę dalszego rozwoju. Każdy ma w sobie wyjątkową historię, przekaz, doświadczenie, którym może się dzielić z innymi i inspirować ich do lepszego życia. Jeśli chcesz zmieniać swój biznes i podnosić zyski trzeba zacząć od faktów i prawdy, najlepiej w formie „prosto z mostu”.

 

Bez względu na to czy jesteś coachem, masz swój salon fryzjerski, czy sprzedajesz sprzęt sportowy, w każdym z tych przypadków w określony sposób polepszasz jakość życia swoich klientów. Czy potrafisz to wyeksponować i stać się fascynującym produktem lub usługą?

 

Nie znajdziesz u mnie klasycznych szkoleń lub warsztatów, gdzie nasłuchasz się teorii, ktoś napompuje Ci głowę niepotrzebną wiedzą, wrócisz z powrotem do swoich spraw by po kilku dniach lub tygodniach wszystko zapomnieć.

 

Nie będę Ci wciskał kitu o tym jak to musisz prowadzić blog, pisać artykuły, nagrywać tony filmów na youtube, opanować do perfekcji social media i spędzać swoje życie na produkcji bezużytecznego contentu.

 

Jeśli wolisz tradycyjne podejście do marketingu i biznesu, głaskanie po głowie i robienie tych samych nieskutecznych rzeczy, to proszę nie pisz do nas, nie dzwoń, i nie płacz kiedy klasyczne podejście zawiedzie. Ilość takich klientów, którzy wybrali tą drogę, by potem bardzo żałować niedługo przekroczy liczbę odcinków "Mody Na Sukces".

 

Z nami ten proces wygląda zupełnie inaczej.